Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

امروزه یکی از جذاب‌ترین راه‌های کسب درآمد از برنامه‌ها، انتشار رایگان برنامه و کسب درآمد از طریق انتشار تبلیغات است. پلتفورم‌های مختلفی برای انتشار تبلیغ و کسب درآمد وجود دارد. در این بین مایکت به شما توسعه‌دهنده گرامی، استفاده از پلتفرم مگنت را توصیه می‌کند.

از اصلی‌ترین ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • مگنت با هدفمندسازی هوشمند تبلیغات کمک می‌کند تا درآمد بیشتری برای نمایش‌دهندگان حاصل شود.
  • نمایش انواع تبلیغ به اثربخشی تبلیغات موثر کمک می‌کند. در حال حاضر مگنت به عنوان کامل‌ترین پلتفرم تبلیغاتی از تبلیغات بنری، تمام صفحه و ویدئویی پشتیبانی می‌کند و مطمئنا در آینده نیز به‌روزترین روش‌های نمایش تبلیغ را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد.
  • یکی از ویژگی‌های متمایزکننده مگنت با دیگر رقبای خود، ارائه تبلیغات همسان (بومی) است. تبلیغات بومی (Native Ads) تبلیغاتی هستند که از نظر ظاهری و حس و حال، شبیه برنامه موبایل و یا وب سایتی هستند که در آن نمایش داده می‌شوند. این تبلیغات در فرمت مشابه با محتوای برنامه هستند و ضمن اینکه برای مخاطبان این برنامه تعامل بیشتری ایجاد می‌کنند، از حس ناهمگونی و پرشی که به طور کلی تبلیغات ایجاد می‌کنند، می‌کاهند.
  • راه‌اندازی راحت و سریع مگنت کمک می‌کند تا بدون تغییرات اساسی در اپلیکیشن خود، به راحت‌ترین شکل ممکن مگنت را پیاده‌سازی کنید.
  • امکان پیاده‌سازی مگنت در محیط‌های مختلف برنامه‌نویسی مانند: یونیتی، بیسیک‌فوراندروید، کوردوا و ... به راحتی وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به راهنمای برنامه‌نویسان مگنت مراجعه کنید. در ادامه برخی از راهنماهای برنامه‌نویسی مگنت ارائه می‌گردد:

  • No labels